Partneři

Pool - karambol
fotbálek - šipky
www.fousek.paleo.cz

Volyně info - nezávislý informační server města Volyně a okolí.
http://www.volyne.info

Obchod Silva-Gabreta
www.silva-gabreta.cz

Jiho.český seznam
www.jiho.ceskyseznam.cz

Výměna ikonek
Partnerské weby

Info-Mail.cz - český eReklamní systém

  

Pokec na stránkách SGKarambol - Volyně


 ! Zpráva:
    ! Jméno:
Email:
!  Opište kód z obrázku
   

1-10   11-20   
Jméno: Michal  Datum: 7/03/2012 09:19:47
Zdravím všechny příznivce karambolu, potřeboval bych poradit. Jsem samouk a postupně zjišťuji, že mou hru hodně ovlivńuje kůže na špičce. Momentálně hraju elk master, která by měla být nejměkčí, při třetím, nebo čtvrtém hraní to šlo úplně samo, ale jak se kůže obouchá, ztvrdne a už mě to pak nechodí. Pořád to drsním atp., ale výsledky jsou střídavé Řešil někdo z vás takový problém a mohl by mi poradit? Pravděpodobně to bude chtít nějakou dražší měkčí kůži, ale nevím na kterou sáhnout a nechce se mi stratit třeba tisícovku a spoustu času na pokusech. Předem děkuji za radu.
Jméno: Ota  Datum: 16/01/2012 11:26:13
Dobrý den, velice Vás zdravím.
Také hraji karambol, ale bohužel jsem se přestěhoval na Sedlčansko a zde nemohu najít žádné místo, kde se karambol hraje, pouze billiard. Kdyby někdo věděl prosím o radu.
Díky a dobrý strk. Ota
Jméno: honza  Datum: 28/03/2010 23:10:48
Zdravím všechny, chtěl bych vás poprosit o zaslání odkazu či informace kde se člověk může naučit ( pochopit ) princip vypočtu za pomoci diamantů .
Děkuji předem za zaslání infa na muj mailik, pokud to ovšem není kulečníkářské tajemství.
Díky a ať se daří
Jméno: Pavel Svoboda  Datum: 5/01/2010 21:58:08
Vážení, zdravím všechny hráče, příznivce, fandy a milovníky kulečníkového sportu z Jižních Čech! Zcela náhodou jsem si při brouzdání kuleč. odkazy otevřel Vaši stránku, a nestačím se divit. Je to již přez dvacet let, co jsem prožil jeden rok svého živote ve Volarech. Přijel jsem jednou v létě jen tak na čundr stopem ze Severu /od Jablonce nad Nisou/, cestou k první hospodě jsem potkal chlapíka s košem plným šumavských hřibů a dvě krásný holky a bylo jasno. Ten rok byl krásnej, chyběly mi tu jen dvě věci. Mý kamarádi - a kulečník. Nikdy nezapomenu, jak jsem téměř každý víkend nejdřív procházel, pak i projížděl Volary a široké okolí a tak, jako žíznivý na poušti hledá pramínek vody, já hledal hospodu s kulečníkem. Sjezdil a prochodil jsem opravdu světa lán a po půl roce jsem v jedné zapadlé vesničce konečně narazil na - ruský kulečník s hříbečky, s mincovníkem na rakousko-uherské tolary a bez tága. Poté jsem na další pátrání rezignoval a do zimy jsem byl zpátky na severu. Dnes hraju kulečník závodně, není to žádný zázrak, ale na druhou ligu to dá, a na Jižní Čechy /a Volary zvlášť/, teď už jen vzpomínám. Ale vidím, že časy se mění a biliárový boom zavál pár stolů i pod Prahu. Mám z toho obrovskou radost a těším se, až si tam u Vás jednou cestou na Lipno taky někde v hospůdce šťouchnu. Přeji Vám všem spoustu krásných chvil prožitých s tágem v ruce a koulemi na stole. Dobrý strk!!! Pavel
Jméno: Alois Kreps  Datum: 27/12/2009 22:39:44
Zdravím Boda a všechny kulečníkové nadšence z Volar, chtěl bych také touto cestou poděkovat za skvělý vánoční turnaj, kterého jsem byl účastníkem. Turnaj se konal jako předchozí roky v opravdu skvělé restauraci U Potůču. Je zde opravdu příjemné a útulné prostředí, vstřícný personál a vaří tam opravdu výborné a chutné jídlo. Co se týče turnaje samotného, no lepší být nemohl ! Opět, jako vloni, se ukázala vysoká kvalita místních hráčů. Přestože jsou to machři, chovají se opravdu přátelsky a kolegiálně. Ceny za umístění a účast byly opravdu hodnotné a pro všechny. Celý turnaj byl skvěle zorganizován a vše probíhalo jako na drátku.
Těším se opět na shledanou !!!

Pokud chcete vidět videozáznam z této akce, musíte se přihlást do klubové sekce.
Jméno: Alois Kreps  Datum: 27/12/2009 19:46:50
Zdravím Boda a všechny kulečníkové nadšence z Volar, chtěl bych také touto cestou poděkovat za skvělý vánoční turnaj, kterého jsem byl účastníkem. Turnaj se konal jako předchozí roky v opravdu skvělé restauraci U Potůču. Je zde opravdu příjemné a útulné prostředí, vstřícný personál a vaří tam opravdu výborné a chutné jídlo. Co se týče turnaje samotného, no lepší být nemohl ! Opět, jako vloni, se ukázala vysoká kvalita místních hráčů. Přestože jsou to machři, chovají se opravdu přátelsky a kolegiálně. Ceny za umístění a účast byly opravdu hodnotné a pro všechny. Celý turnaj byl skvěle zorganizován a vše probíhalo jako na drátku.
Těším se opět na shledanou !!!

Pokud chcete vidět videozáznam z této akce, musíte se přihlást do klubové sekce.
Jméno: Boda  Datum: 22/12/2009 21:11:30
Ahojky Alois, budeme se těšit. Tak že 26.12. před 10 hod. naviděnou. A dobrou náladu a bojovného ducha sebou
Jméno: Alois Kreps  Datum: 19/12/2009 00:29:43
Zdravím Boda, jelikož se nemohu dostavit na turnaj do Č.B. 19.12.2009 tak bych rád přijel na vánoční turnaj do Volar. Byl jsem na tomto turnaji již vloni a nemohu si jej vynachválit. Doufám že nebude sněhová kalamita, a budu moci přijet. I když mám určitý respekt proti místním borcům, protože mají vysokou úroveň a mé vystoupení v loňském roce nedopadlo valně. No rád vás zase uvidím chlapi, dofám že vy mne také.
Jméno: Boda  Datum: 8/12/2009 23:12:03
Vážení příznivci karambolu, pomalu se chýlí kalendářní rok 2009 ke svému konci a s ním se blíží i další ročník Vánočního turnaje u nás ve Volarech. Jako tradičně bude turnaj pořádán na Štěpána, tedy 26.12. a to od 10:00 hodin v místní útulné restauraci U Potůčku. Prezentace závodníků je od 09:30 do 10:00 hod. Hraje se na 4 koule, 10 náběhů nebo 100 bodů. Hraje se stále na klasickém hospodském karambolovém stole, který však zásluhou paní majitelky restaurace absolvoval omlazující kůru v podobě nově potaženého plátna. Startovné a občerstvení i přes celostátní krizi zůstává jako v loňském roce, tedy 100,-Kč. Všichni zájemci jste předem vítání. V případě dalších informací se můžete obrátit na mne a to na mobil: 737 759 500, nebo na mail: jm.volary@seznam.cz P.S. Pozvánka a ukázka místa turnaje, viz Galerie-Karambol 4 koule.
Jméno: Alois Kreps  Datum: 28/11/2009 10:25:25
Připomínka k turnaji, který se konal 21.11.09 na čtyři koule v Metropolu v Č.B. Nemohu si odpustit připomínku k rozlosovnání v turnaji. Za prvé, na turnaj jsem se dostavil jako první již v 8.00 hod., ale hrát jsem začal jako poslední po cca. 3 hodinách. Odehrál jsem jeden zápas a poté jsem čekal další hodinu na druhý zápas. Oproti tomu kolega z Volar, který přišel na turnaj jako posední odehrál svůj první zápas, ihned po příchodu a poté další zápasy s minimálními prodlevami, tedy v tempu. Potom si v klidu došel na oběd, a odpoledne si zahrál finále. Prostě pohoda. Také se mi nelíbilo rozlosování do dvou skupin, kde jedna byla po šesti lidech a druhá po pěti. V té po šesti byli evidentně slabší hráči, kdežto druhá byla velmi silná, nevím jestli tento rozlosovací klíč je ideální ? Také zisk jednoho bodu který jsem obdržel za místo těsně za postupujícími není příliš pochopitelný.
1-10   11-20   
  
 Klubová sekce

Nejsi přihlášen ... Registrace | Login


Po přihlášení se Vám zobrazí volby a sekce, které jsou nepřihlášeným uživatelům skryté.

 Náhodný obrázek

 Poslední zprávy

Vyhlašujeme nábor zájemců, na čtyřkulový amatérský karambolový turnaj ve Volyni !
Více v menu přihlášky.
Již je přihlášeno
(5) účastníků turnaje.


Nově přidána druhá anketa
26. října 2008.


Nově přidána zabezpečená sekce pro vstup a členství v SGKarambol klubu
21. září 2008.


Tyto stránky jsou v provozu od 29. srpna 2008.

 Počítadlo návštěv

Celkem: 74859
Tento rok: 745
Tento měsíc: 378
Tento týden: 112
Dnes: 17
Online: 1
Přihlášených: 0
Anonymních: 1

Počítáno od 10.11.2008

 

© 2008 SGKarambol Volyně. Alois Kreps.    Vytvořeno s pomocí Agama Web Buttons